Tootja info
| Product Picture URL 2 | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/920-013253_2.jpg |
| Product Highlights |
|
| Recommended Usage | Gaming |
| Connectivity Technology | Wired |
| Device Interface | USB |
| Keyboard Key Switch | Magnetic-mechanical key switch |
| Pointing Device | Ei |
| Keyboard Form Factor | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Numeric Keypad | Ei |
| Keyboard Key Profile | High-profile |
| Actuation Force | 35 g |
| Built-in Memory | Jah |
| Keyboard Backlight | Jah |
| Backlight Type | LED |
| Backlight Colour | Multicolour |
| Adjustable Backlight | Jah |
| Keyboard Style | Straight |
| Adjustable Keyboard Height | Jah |
| Product Colour | Pink |
| USB Connector Type | USB Type-A |
| Detachable Cable | Jah |
| Power Source Type | USB |
| Mouse Included | Ei |
| Operating Temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Keyboard Dimensions (WxDxH) | 357 x 150 x 38 mm |
| Keyboard Weight | 1.01 kg |
| Packaging Content | PRO X TKL RAPID tenkeyless gaming keyboard USB A to C Charging/data cable User documentation |
| Number of Products Included | 1 pc(s) |
| Product Condition | Original |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-013253 |
| EAN kood | 5099206126527 |
| Tootjagarantii (aastat) | 24 months |