Tootja info
| Product Picture URL 2 | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/920-012148_2.jpg |
| Product Highlights |
|
| Recommended Usage | Gaming |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device Interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Keyboard Key Switch | Mechanical |
| Pointing Device | Ei |
| Keyboard Form Factor | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Numeric Keypad | Ei |
| Keycaps Material | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Keyboard Key Profile | High-profile |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Keyboard Backlight | Jah |
| Backlight Type | RGB LED |
| Backlight Colour | Multicolour |
| Keyboard Style | Straight |
| Adjustable Keyboard Height | Jah |
| Product Colour | White |
| USB Connector Type | USB Type-A |
| Detachable Cable | Jah |
| Power Source Type | Battery |
| Keyboard Battery Type | Built-in battery |
| Battery Capacity | 1500 mAh |
| Battery Recharge Time | 50 h |
| Mouse Included | Ei |
| Keyboard Dimensions (WxDxH) | 352 x 150 x 34 mm |
| Keyboard Weight | 1.01 kg |
| Packaging Content | PRO X TKL Gaming Keyboard USB LIGHTSPEED adapter Adapter extension USB-A to USB-C charging and data cable Carrying case User documentation |
| Number of Products Included | 1 pc(s) |
| Receiver Included | Jah |
| Product Condition | Original |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-012148 |
| EAN kood | 5099206113343 |
| Tootjagarantii (aastat) | 24 months |