Tootja info
| Product Picture URL 2 | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/920-012942_2.jpg |
| Product Picture URL 6 | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/920-012942_6.jpg |
| Product Highlights |
|
| Recommended Usage | Gaming |
| Connectivity Technology | Wired |
| Device Interface | USB |
| Keyboard Key Switch | Mechanical |
| Pointing Device | Ei |
| Keyboard Form Factor | Full-size (100%) |
| Numeric Keypad | Jah |
| Keycaps | Double shot |
| Keycaps Material | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Keyboard Key Profile | Low-profile |
| Windows Keys | Jah |
| Programmable Hot Keys | Jah |
| Key Travel Distance | 3.2 mm |
| Actuation Force | 45 g |
| Keyboard Backlight | Jah |
| Backlight Type | RGB LED |
| Backlight Colour | Multicolour |
| Keyboard Style | Straight |
| Adjustable Keyboard Height | Jah |
| Product Colour | Black |
| Material | Aluminium |
| USB Connector Type | USB Type-A |
| Detachable Cable | Jah |
| Power Source Type | USB |
| Mouse Included | Ei |
| Operating Temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Keyboard Dimensions (WxDxH) | 475 x 150 x 22.6 mm |
| Keyboard Weight | 1.04 kg |
| Packaging Content | G915 X gaming keyboard USB-A to USB-C power and data cable User documentation |
| Number of Products Included | 1 pc(s) |
| Product Condition | Original |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-012942 |
| Tootjagarantii (aastat) | 24 months |