Tootja info
| Product Picture URL 2 | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/920-010251_2.jpg |
| Product Highlights |
|
| Recommended Usage | Office |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device Interface | Bluetooth |
| Pointing Device | Ei |
| Keyboard Form Factor | Full-size (100%) |
| Numeric Keypad | Jah |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Keyboard Backlight | Jah |
| Backlight Colour | White |
| Keyboard Style | Straight |
| Product Colour | Graphite |
| Power Source Type | Battery |
| Keyboard Battery Type | Built-in battery |
| Battery Technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery Capacity | 1500 mAh |
| Rechargeable | Jah |
| Mouse Included | Ei |
| Keyboard Dimensions (WxDxH) | 430.2 x 131.63 x 20.5 mm |
| Keyboard Weight | 810 g |
| Number of Products Included | 1 pc(s) |
| Receiver Included | Jah |
| Product Condition | Original |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-010251 |
| EAN kood | 5099206096820 |
| Tootjagarantii (aastat) | 24 months |