Tootja info
| Gross weight | 0.101 kg |
| Muud funktsioonid | 2 buttons, scroll wheel |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Producer | Logitech |
| Tööala | 10 m mm |
| Tüüp | Wireless Mouse |
| Warranty | 24 month(s) |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Hiire kaal | 70.5 g |
| Kaal | 70.5 g (with battery) |
| Vastuvõtja kaal | 20 g |
| Vastuvõtja kõrgus | 6.6 cm |
| Vastuvõtja laius | 1.44 cm |
| Vastuvõtja sügavus | 1.87 cm |
| Aku eluiga | 12 month(s), 12 months, 12 months month(s) |
| Aku tüüp | AA |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toiteallikas | Batteries |
| Kerimine | Jah |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Klahvide tüüp | Pressed buttons |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Nuppude arv | 2 |
| Otstarve | Office |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Seadme liides | RF Wireless+USB |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | PC/notebook |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Kogus | 1 |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Isehäälestuv | Jah |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Aku mahutavus | 1 x AA Ah |
| Karbi sisu | Mouse, Receiver, User documentation |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows® 7, Windows 8, Windows 10 or later, Mac OS® X 10.8 or later, Chrome OS™, Linux® kernel 2.6+, USB port |
| Mõõdud (l x s x k) | 97.7 mm x 61.5 mm x 35.2 mm |
| Sisseehitatud aku | 1 x AA |
| Traadita ühendus | 2.4 GHz |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Producer product name | M170 |
| Vastuvõtja tüüp | Nano |
| Patarei tööiga | 12 months year(s) |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 72 mm |
| Gross height (mm) | 107 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 2804 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| Plastic (No PET) | 29 g |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| TI weight (kg) | 0.014 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00030816 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-004642 |
| EAN kood | 5099206062887 |
| Värv | Black, Grey |
| Netokaal (kg) | 0.034 kg |
| Kõrgus (cm) | 3.52 cm |
| Laius (cm) | 9.77 cm |
| Sügavus (cm) | 6.15 cm |