Tootja info
| Connection type | USB Type-A |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | M90 |
| Seadme tüüp | Wired |
| Tüüp | Mouse |
| Warranty | 24 month(s) |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kerimine | Jah |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Seadme liides | USB |
| Nõutav USB | Jah |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Apple MacOS X 10.4 or later, Linux Kernel 2.6.x or later, Microsoft Windows Vista / XP / 7 |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross depth master carton | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross height master carton | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 88.00 mm |
| Gross width master carton | 280.00 mm |
| Net weight master carton | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3232 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Tare weight master carton | 1.58 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-001793 |
| EAN kood | 5099206021860 |
| Värv | Black |
| Netokaal (kg) | 0.07 kg |