Tootja info
| Gross weight | 0.67 kg |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | MK235 |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 24 month(s) |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Hiire kaal | 70.5 g |
| Vastuvõtja kaal | 2 g |
| Reguleeritav klaviatuuri kõrgus | Jah |
| Vedelikukindel klaviatuur | Jah |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 61.5 x 35.2 x 97.7 mm |
| Klaviatuuri kaal | 475 g |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 435.5 x 20.5 x 137.5 mm |
| Vastuvõtja mõõdud (l x s x k) | 14.4 x 6.6 x 18.7 mm |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Randmetugi | Ei |
| Täismõõdus klaviatuur | Jah |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Vastuvõtja tüüp | Nano |
| Hiir kaasa arvatud | Jah |
| Kerimine | Jah |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Nuppude arv | 3 |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Tagantvalgustus | Ei |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 / 8 / 10 or later |
| Package content | Keyboard; Mouse; Wireless receiver; 2 AAA batteries for keyboard; 1 AA battery for mouse |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross height master carton | 180 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Net weight master carton | 6.7 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 610 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| PET | 29.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Tare weight master carton | 0.477 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.002688 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:4:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-007931 |
| EAN kood | 5099206063976 |
| Värv | Black |
| Netokaal (kg) | 0.603 kg |