Tootja info
| Product Picture URL 2 | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/920-006489_2.jpg |
| Product Highlights |
|
| Recommended Usage | Universal |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device Interface | RF Wireless |
| Pointing Device | Ei |
| Keyboard Form Factor | Full-size (100%) |
| Numeric Keypad | Jah |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| On/off Switch | Jah |
| Keyboard Backlight | Ei |
| Keyboard Style | Straight |
| Adjustable Keyboard Height | Jah |
| Product Colour | Black |
| Power Source Type | Battery |
| Keyboard Battery Type | AA |
| Battery Technology | Alkaline |
| Battery Capacity | 2000 mAh |
| Mouse Included | Jah |
| Keyboard Dimensions (WxDxH) | 186.7 x 447.2 x 21.4 mm |
| Keyboard Weight | 603 g |
| Number of Products Included | 3 pc(s) |
| Receiver Included | Jah |
| Product Condition | Original |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-006489 |
| EAN kood | 5099206053212 |
| Tootjagarantii (aastat) | 24 months |