Tootja info
| Product Picture URL 2 | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/920-009204_2.jpg |
| Product Picture URL 6 | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/920-009204_6.jpg |
| Product Highlights |
|
| Recommended Usage | Universal |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device Interface | RF Wireless |
| Pointing Device | Ei |
| Keyboard Form Factor | Full-size (100%) |
| Numeric Keypad | Jah |
| Windows Keys | Jah |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Keyboard Backlight | Ei |
| Keyboard Style | Straight |
| Product Colour | Graphite |
| Power Source Type | Battery |
| Keyboard Battery Type | AAA |
| Battery Technology | Alkaline |
| Battery Capacity | 1000 mAh |
| Mouse Included | Jah |
| Keyboard Dimensions (WxDxH) | 143.9 x 21.3 x 373.5 mm |
| Keyboard Weight | 558 g |
| Number of Products Included | 1 pc(s) |
| Receiver Included | Jah |
| Product Condition | Original |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-009204 |
| EAN kood | 5099206086609 |
| Tootjagarantii (aastat) | 24 months |