Tootja info
| Gross weight | 1.06 kg |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Producer | Logitech |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 24 month(s) |
| Hiire patareide tüüp | AA |
| Patareide arv (hiir) | 1 |
| Otstarve | PC/server |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Seadme liides | Wireless |
| Soovituslik kasutus | Universal |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Isehäälestuv | Jah |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Kaasnevate toodete arv | 1 pc(s) |
| Klaviatuuri patareide tüüp | AA |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Chrome OS |
| Patareide arv (klaviatuur) | 2 |
| Toiteallika tüüp | Battery |
| Traadita ühendus | Jah |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Täismõõdus klaviatuur | Jah |
| Ühendav vastuvõtja | Jah |
| Hiir kaasa arvatud | Jah |
| Kerimine | Jah |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Nuppude arv | 3 |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Kiirklahvid | Jah |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuriga integreeritud seadmed | Ei |
| Tagantvalgustus | Ei |
| Package content | Wireless Keyboard K540; Wireless Mouse M310; Logitech Unifying receiver; 3 AA alkaline batteries (pre-installed) |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross depth master carton | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross height master carton | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Gross width master carton | 155.00 mm |
| Net weight master carton | 4.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 853 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| PET | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer product name | MK540 Advanced |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Tare weight master carton | 1.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-008685 |
| EAN kood | 5099206077461 |
| Värv | Black |
| Netokaal (kg) | 0.81 kg |