Tootja info
| Mouse Type | Optical |
| Wireless Compatibility | Jah |
| Mouse Resolution | 32000 DPI |
| Number Of Mouse Buttons | 5 |
| Mouse Cable Length / Operating Range | 1.8 m |
| Interface | |
| Power | Rechargeable battery |
| Power Features | Battery life: 95 h |
| Software Included | Kuni |
| System Requirements | Kuni |
| Package Contents | |
| Package Dimensions | Kuni |
| Package Weight | 0.2 kg |
| Manufacturer datasheet | https://icecat.co.uk/en/p/logitech+g/910-006638/mice-5099206104549-910-006638-118293232.html#Specs |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-006638 |
| EAN kood | 5099206104549 |
| Värv | Valge |
| Tootjagarantii (aastat) | - |
| Netokaal (kg) | 0.060 kg |
| Kõrgus (mm) | 125 mm |
| Laius (mm) | 63.5 mm |
| Sügavus (mm) | 40 mm |