Tootja info
| Funktsioonid | Nano USB receiver |
| Gross weight | 0.1 kg |
| Producer | Logitech |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Warranty | 24 month(s) |
| Kaal | 70.5 g |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Traadita ühendus | Jah |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 72 mm |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 5714 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| Plastic (No PET) | 29 g |
| Producer product name | B170 |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| TI weight (kg) | 0.013 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0003024 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-004798 |
| EAN kood | 5099206065062 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Netokaal (kg) | 0.033 kg |