Tootja info
| Gross weight | 0.14 kg |
| Producer | Logitech |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6171 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 55.10 g |
| PET | 1.90 g |
| Plastic (No PET) | 10.40 g |
| Tare other | 0.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-005283 |
| EAN kood | 5099206077836 |
| Netokaal (kg) | 0.07 kg |