Tootja info
| Gross weight | 0.167 kg |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Producer | Logitech |
| Hiire kaal | 75.2 g |
| Aku eluiga | 12 months |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Aku mahutavus | 1 x AA battery Ah |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Windows 10; Mac OS® X 10.5 or later; Chrome OS™; Linux® kernel 2.6+; USB port. |
| Mõõdud (l x s x k) | 60 x 99 x 39 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 259 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| PET | 29 g |
| Producer product name | M185 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Warranty | 24 month(s) |
| Toetatud akude arv | 1 x AA battery |
| Taaslaetav | Ei |
| Traadita ühendus | Jah |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-002237 |
| EAN kood | 5099206028845 |
| Värv | Red |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Netokaal (kg) | 0.1 kg |