Tootja info
| Connection type | USB |
| Gross weight | 0.127 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Operating distance | Up to 10 m |
| Producer | Logitech |
| Kaal | 75.2 g |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Advanced Optical Tracking |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Aku eluiga | 18 month(s) |
| Package content | Mouse, Nano receiver, AA Battery (pre-installed) |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1899 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer product name | M220 SILENT |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Toetatud akude arv | 1 x AA |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00091 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-004878 |
| EAN kood | 5099206066199 |
| Värv | Charcoal |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Netokaal (kg) | 0.119 kg |