Tootja info
| Funktsioonid | Enjoy a wireless connection up to 33 feet(10 m) away thanks to a plug-and-forget nano receiver. M330 SILENT PLUS features Logitech® Advanced Optical Tracking for ultra precise moves on almost any surface. No hassle, no software needed. Works with Windows®, Mac®, Chrome OS™ or Linux®-based computers. |
| Gross weight | 0.167 kg |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | M330 Silent Plus |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Warranty | 24 month(s) |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Taaslaetav | Ei |
| Traadita ühendus | Jah |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 738 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| PET | 29 g |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-004909 |
| EAN kood | 5099206066670 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Arvutihiired |
| Netokaal (kg) | 0.1 kg |