Tootja info
| Mouse Type | Optical |
| Wireless Compatibility | Jah |
| Mouse Resolution | 8000 dpi |
| Number Of Mouse Buttons | 7 |
| Mouse Cable Length / Operating Range | 10 m |
| Interface | |
| Power | Battery |
| Power Features | |
| Software Included | Kuni |
| System Requirements | Kuni |
| Package Contents | |
| Package Dimensions | Kuni |
| Package Weight | 0.300 kg |
| Manufacturer datasheet | https://www.logitech.com/en-eu/products/mice/mx-master-3s.910-006559.html |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-006559 |
| EAN kood | 5099206103726 |
| Värv | Gray |
| Tootjagarantii (aastat) | - |
| Netokaal (kg) | 0.141 kg |
| Kõrgus (mm) | 51 mm |
| Laius (mm) | 124.9 mm |
| Sügavus (mm) | 84.3 mm |