Tootja info
| Gross weight | 0.16 kg |
| Producer | Logitech |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 89.00 mm |
| Gross height (mm) | 182.00 mm |
| Gross width (mm) | 124.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 430 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| PET | 0.40 g |
| Plastic (No PET) | 2.50 g |
| Tare other | 0.10 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Ei, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-006239 |
| EAN kood | 5099206097209 |
| Netokaal (kg) | 0.14 kg |