Tootja info
| Sensor | 2 MP |
| Video Resolution | |
| Image Resolution | |
| Colour Depth (bit) | Kuni |
| Supported File Formats | Kuni |
| Frame Rate (fps) | 30 fps |
| Optics | |
| Built-in Microphone | Jah |
| Audio | Kuni |
| Other Connections | USB |
| Wireless Interface | Ei |
| Turvalisus | Kuni |
| Power | Kuni |
| Package Dimensions | Kuni |
| Package Weight | 0.15 kg |
| System Requirements | Minimum RAM: 1000 MB |
| Mechanics | Kuni |
| Package Contents | Webcam User documentation |
| Manufacturer Datasheet | https://icecat.co.uk/en/p/logitech/960-001585/webcams-5099206113268-960-001585-113496147.html#Specs |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 960-001585 |
| EAN kood | 5099206113268 |
| Tootjagarantii (aastat) | - |
| Netokaal (kg) | 0.075 kg |
| Kõrgus (mm) | 31.9 mm |
| Laius (mm) | 72.9 mm |
| Sügavus (mm) | 66.6 mm |