Tootja info
| Sensor | 2 MP |
| Video Resolution | |
| Image Resolution | |
| Colour Depth (bit) | Kuni |
| Supported File Formats | Kuni |
| Frame Rate (fps) | 30 fps |
| Optics | |
| Built-in Microphone | Jah |
| Audio | Kuni |
| Other Connections | USB |
| Wireless Interface | Ei |
| Turvalisus | Privacy shutter |
| Power | Kuni |
| Package Dimensions | Kuni |
| Package Weight | Kuni |
| System Requirements | Kuni |
| Mechanics | Kuni |
| Package Contents | |
| Manufacturer Datasheet | https://www.logitech.com/en-eu/products/webcams/brio-105-business-webcam.960-001592.html?srsltid=AfmBOor4kyg5Nk_nsP99rqEXP0nKhWhQFEv7B0wXFeFuoUTSoR9oAtr9 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 960-001592 |
| EAN kood | 5099206112520 |
| Tootjagarantii (aastat) | 2 aastat |
| Netokaal (kg) | 0.075 kg |
| Kõrgus (mm) | 31.91 mm |
| Laius (mm) | 72.91 mm |
| Sügavus (mm) | 66.64 mm |