Tootja info
| Product Picture URL 2 | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/920-007127_2.jpg |
| Recommended Usage | Avaleht |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Device Interface | RF Wireless |
| Pointing Device | Touchpad |
| Numeric Keypad | Ei |
| Keyboard Keys Operating Life | 5 million characters |
| Windows Keys | Jah |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| On/off Switch | Jah |
| Keyboard Backlight | Ei |
| Keyboard Style | Straight |
| Product Colour | Black |
| Power Source Type | Battery |
| Keyboard Battery Type | AA |
| Battery Technology | Alkaline |
| Battery Capacity | 2000 mAh |
| Rechargeable | Ei |
| Mouse Included | Ei |
| Keyboard Dimensions (WxDxH) | 354.3 x 23.5 x 139.9 mm |
| Keyboard Weight | 390 g |
| Number of Products Included | 1 pc(s) |
| Receiver Included | Jah |
| Product Condition | Original |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-007127 |
| EAN kood | 5099206059252 |
| Tootjagarantii (aastat) | 36 months |