Tootja info
| Gross weight | 0.19 kg |
| Producer | Teltonika |
| Antenni tüüp | 1xSMA for LTE |
| USB liideste arv | 1 x microUSB |
| Mesh Support | Ei |
| Mobile Broadband | 2G/3G |
| MU-MiMO | Ei |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 173.00 mm |
| Gross height (mm) | 71.00 mm |
| Gross width (mm) | 148.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 951 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Producer product name | TRM240 |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| Wi-Fi sagedus | No Wi-Fi |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | TELTONIKA |
|---|---|
| MPN | TRM240000000 |
| EAN kood | 4779027312774 |
| Toote tüüp | LTE Modem |
| Netokaal (kg) | 0.13 kg |