Tootja info
| Kirjeldus | AMD B550 | SAM4 | ATX | DDR4 | 4800/4600/4400/4266/4133/4000/3866/3733/3600/3466/3333/3200/3000/2800/2666/2400/2133 MHz | Mälupesad 4 | 3xPCI-Express 3.0 1x | 1xPCI-Express 3.0 16x | 1xPCI-Express 4.0 16x | 2xM.2 | 1xHDMI | 1xDisplayPort | 5xUSB 3.2 | 1xUSB-C | 1xOptical S/PDIF | 1xRJ45 | 5xAudio port | USB 2.0 | USB 3.2 | USB 3.0 | SATA 3.0 | Video Sõltuvalt protsessorist | Audio | LAN Gigabit | RAID SATA 0, 1, 10 |
| Tootja kodulehekülg | www.asus.com/Motherboards/TUF-GAMING-B550-PLUS/ |
| Sagedus kiirus | 2133/2400/2666/2800/3000/3200/3333/3466/3600/3733/3866/4000/4133/4266/4400/4600/4800 MHz |
| Mälupesad | 4 |
| M.2 | 2 |
| PCI-Express 3.0 16x | 1 |
| PCI-Express 3.0 1x | 3 |
| PCI-Express 4.0 16x | 1 |
| Heliport | 5 |
| Optiline S/PDIF | 1 |
| USB 3.2 | Jah |
| SATA 3.0 | Jah |
| Serial | Jah |
| Integreeritud video | Sõltuvalt protsessorist |
| Integreeritud heli | Jah |
| RAID | SATA 0, 1, 10 |
| Kaasasolevad lisaseadmed | Kasutusjuhend; I/O Shield; 2 x SATA 6Gb/s kaabel(id); Tugi-DVD; TUF Gaming kleebis; TUF sertifitseerimiskaart(id); M.2 SSD kruvipakett(id); M.2 kummipakett(id) |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Tarnekarbi kaal | 1.471 kg |
| Ühiku Brutto maht | 0.006426 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.27 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.34 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.07 |
| Tootja info | AMD B550|SAM4|ATX|DDR4|4800/4600/4400/4266/4133/4000/3866/3733/3600/3466/3333/3200/3000/2800/2666/2400/2133 MHz|Mälupesad 4|3xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 3.0 16x|1xPCI-Express 4.0 16x|2xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|5xUSB 3.2|1xUSB-C|1xOptiline S/PDIF|1xRJ45|5xAudioport|USB 2.0|USB 3.2|Seriaal|SATA 3.0|Video Sõltuvalt protsessorist|Audio|LAN Gigabit|RAID SATA 0, 1, 10 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ASUS |
|---|---|
| MPN | TUFGAMINGB550-PLUS |
| EAN kood | 4718017749435 |
| Toote tüüp | Emaplaadid (AMD) |
| Tootjagarantii (kuud) | 36 kuud |
| Brutokaal (kg) | 1.47 kg |
| Netokaal (kg) | 1.3 kg |
| Sokkel | SAM4 |
| Kiibistik | AMD B550 |
| Standard | ATX |
| Emaplaadi mälutüüp | DDR4 |