Tootja info
| Gross weight | 16.50 kg |
| Producer | MamMotion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| TI weight (kg) | 1.00 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | MamMotion |
|---|---|
| MPN | 24LUL1EU02 |
| EAN kood | 6978266640046 |
| Netokaal (kg) | 15.00 kg |