Tootja info
| Product Picture URL 2 | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LOGITECH/952-000038_2.jpg |
| Product Highlights |
|
| Microphone Sensitivity | -27 dB |
| Microphone Frequency | 90 - 16000 Hz |
| Tüüp | Table microphone |
| Sample Rate | 48 kHz |
| Microphone Direction Type | Omnidirectional |
| Connectivity Technology | Wired |
| Product Colour | White |
| Package Width | 48 mm |
| Package Depth | 125 mm |
| Package Height | 125 mm |
| Package Weight | 372.1 g |
| Packaging Content | Rally mic pod Documentation 2-year manufacturer’s guarantee |
| Number of Products Included | 1 pc(s) |
| Product Condition | Original |
| Manufacturer Datasheet | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LOGITECH/952-000038.pdf |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 952-000038 |
| EAN kood | 097855166098 |
| Tootjagarantii (aastat) | 24 months |
| Kõrgus (mm) | 21 mm |