Tootja info
| Elko long description line | 1 TB | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Read speed 400 MB/s | Weight 3.7 g | Operating temperature (T-T) 0 - 45 °C |
| Kokkuvõte | SanDisk SDDDC3-1T00-G46. Capacity: 1 TB, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 400 MB/s. Weight: 3.7 g |
| Vendor Homepage | https://www.westerndigital.com/products/usb-flash-drives/sandisk-ultra-dual-drive-go-usb-3-1-type-c?sku=SDDDC3-1T00-G46 |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.013 |
| Capacity | 1000 GB |
| Read speed | 400 MB/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Certification | FCC, ICES, CE, UKCA, BSMI, RCM, EAC, KCC, Ukraine |
| Weight | 3.7 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | 10 - 70 °C |
| Model | SDDDC3-1T00-G46 |
| Units per Shipping Box | 25 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001056 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.018 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDDDC3-1T00-G46 |
| EAN kood | 619659198848 |
| Toote tüüp | MDU |