Tootja info
| Elko long description line | 256 GB | USB Type-A / USB Type-C | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Read speed 400 MB/s | Compatible operating systems Android 11+iOS 10.0.2+macOS v10.9+Windows 10+ | Form factor Swivel | Colour Blue | Width 12.1 mm | Depth 44.41 mm | Height 8.6 mm | Operating temperature (T-T) 0 - 45 °C |
| Kokkuvõte | SanDisk Ultra Dual Drive Go USB 256GB. Capacity: 256 GB, Device interface: USB Type-A / USB Type-C, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 400 MB/s. Form factor: Swivel, Product colour: Blue |
| Vendor Homepage | https://www.westerndigital.com/products/usb-flash-drives/sandisk-ultra-dual-drive-go-usb-3-1-type-c?sku=SDDDC3-032G-G46 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.155 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Capacity | 256 GB |
| Compatible operating systems | Android 11+ iOS 10.0.2+ macOS v10.9+ Windows 10+ |
| Device interface | USB Type-A / USB Type-C |
| Read speed | 400 MB/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Form factor | Swivel |
| Product colour | Blue |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Model | SDDDC3-256G-G46NBB |
| Units per Shipping Box | 25 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001125 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.017 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDDDC3-256G-G46NBB |
| EAN kood | 619659204198 |
| Toote tüüp | MDU |
| Kõrgus (mm) | 8.6 mm |
| Laius (mm) | 12.1 mm |
| Sügavus (mm) | 44.41 mm |