Tootja info
| Elko long description line | Capacity 32GB | Read speed 70 MBytes/sec | Write speed 20 MBytes/sec | Colour Black / Silver |
| Vendor Homepage | www.mediarange.de/en/products/external_storage/usb_sticks/index.pmode/modul,detail,3860/index.pmode |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.085 |
| Flash memory capacity | 32GB |
| Read speed | 70 MBytes/sec |
| Write speed | 20 MBytes/sec |
| Dimensions | 56 x 18 x 10 mm |
| Units per Shipping Box | 25 |
| Unit Calculated Volume | 0.000102 cubm |
| Product Net Weight | 0.012 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.022 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | MEDIARANGE |
|---|---|
| MPN | MR1952 |
| EAN kood | 4260664879466 |
| Värv | Black / Silver |
| Toote tüüp | MDU |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.022 kg |
| Netokaal (kg) | 0.012 kg |