Tootja info
| Kirjeldus | Mälupulga omadused OTG | Ultra Dual Drive | 1xUSB-C | Mahtuvus 32GB | Lugemiskiirus 130 MBait/s | Windows 10 | Windows 8 | Windows 7 | MacOS | Windows Vista |
| Tootja kodulehekülg | www.sandisk.com/home/mobile-device-storage/ultra-dual-drive-usb-type-c |
| Mälupulga funktsioonid | OTG |
| Mälupulkade seeria | Ultra Dual Drive |
| Flash-mälu maht | 32GB |
| Lugemiskiirus | 130 MBait/sek |
| MacOS | Jah |
| Windows 10 | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Windows Vista | Jah |
| Mõõtmed | 9.4 x 38.1 x20.07mm |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Laevakasti kaal | 0.02 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.0001085 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.102 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.152 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.007 |
| Täielik kirjeldus rida | Mälupulga funktsioonid OTG|Ultra Dual Drive|1xUSB-C|Mahtuvus 32GB|Lugemiskiirus 130 MBait/sek|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|Windows Vista|Windows Vista |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDDDC2-032G-G46 |
| EAN kood | 619659142049 |
| Toote tüüp | MDU |
| Brutokaal (kg) | 0.02 kg |
| Netokaal (kg) | 0.0091 kg |