Tootja info
| Kirjeldus | UV250 | 1xUSB 2.0 | Mahtuvus 64GB | Windows 10 | Windows 8 | Windows 7 | Linux | MacOS | Värv hõbedane |
| Tootja kodulehekülg | www.adata.com/us/orderinfo/592 |
| Flash-mälu mahutavus | 64GB |
| Linux | Jah |
| MacOS | Jah |
| Windows 10 | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Mõõtmed | 42.4 x 14.95 x 5.35mm |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Laevakasti kaal | 0.01 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.0001 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.1 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.1 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.01 |
| Täielik kirjeldus rida | UV250|1xUSB 2.0|Mahtuvus 64GB|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Linux|MacOS|Värv hõbedane |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ADATA |
|---|---|
| MPN | AUV250-64G-RBK |
| EAN kood | 4713218468819 |
| Värv | Silver |
| Toote tüüp | MDU |
| Tootjagarantii (kuud) | 60 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.01 kg |
| Netokaal (kg) | 0.005 kg |