Tootja info
| Elko long description line | 64 GB | USB Type-A | USB version 2.0 | Form factor Capless | Colour Black,Red | Housing material Plastic | Width 17.6 mm | Depth 7.4 mm | Height 41.5 mm | Weight 2.5 g | Operating temperature (T-T) 0 - 35 °C |
| Kokkuvõte | SanDisk Cruzer Blade. Capacity: 64 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 2.0. Form factor: Capless. Weight: 2.5 g. Product colour: Black, Red |
| Vendor Homepage | https://at.hama.com/00114925/sandisk-cruzer-blade-64gb_eng |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.125 |
| Unit Box Width | 0.005 |
| Bootable | Ei |
| Capacity | 64 GB |
| Device interface | USB Type-A |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Mac operating systems supported | Jah |
| USB version | 2.0 |
| Windows operating systems supported | Windows 7/Windows 8/Windows Vista Business |
| Certification | CE, FCC |
| Form factor | Capless |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black,Red |
| Weight | 2.5 g |
| Package depth | 6.35 mm |
| Package height | 127 mm |
| Package type | Blister |
| Package weight | 21.7 g |
| Package width | 76.2 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Master (outer) case gross weight | 1165.97 g |
| Master (outer) case height | 146 mm |
| Master (outer) case length | 264 mm |
| Master (outer) case width | 86 mm |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Model | SDCZ50-064G-B35 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 6.783E-05 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.011 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDCZ50-064G-B35 |
| EAN kood | 619659097318 |
| Toote tüüp | MDU |
| Kõrgus (mm) | 41.5 mm |
| Laius (mm) | 17.6 mm |
| Sügavus (mm) | 7.4 mm |