Tootja info
| Elko long description line | 64 GB | USB Type-A | USB version 2.0 | Form factor Slide | Colour Black,Red | Width 20.8 mm | Depth 11.2 mm | Height 60.2 mm | Weight 6.8 g | Operating temperature (T-T) 0 - 45 °C |
| Kokkuvõte | SanDisk Cruzer Glide. Capacity: 64 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 2.0. Form factor: Slide. Password protection. Weight: 6.8 g. Product colour: Black, Red |
| Vendor Homepage | https://www.sandisk.com/home/usb-flash/cruzer-glide |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Capacity | 64 GB |
| Device interface | USB Type-A |
| Mac compatibility | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite/Mac OS X 10.11 El Capitan/Mac OS X 10.12 Sierra/Mac OS X 10.13 High Sierra/Mac OS X 10.6 Snow Leopard/Mac OS X 10.7 Lion/Mac OS X 10.8 Mountain Lion/Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Plug and Play | Jah |
| USB version | 2.0 |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 7/Windows 8/Windows Vista |
| Certification | CE, KCC |
| Form factor | Slide |
| Product colour | Black,Red |
| Password protection | Jah |
| Security algorithms | 128-bit AES |
| Weight | 6.8 g |
| Package depth | 8.64 mm |
| Package height | 127 mm |
| Package type | Blister |
| Package weight | 25.65 g |
| Package width | 76.2 mm |
| Bundled software | SanDisk SecureAccess |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Master (outer) case gross weight | 711.25 g |
| Master (outer) case height | 133.35 mm |
| Master (outer) case length | 279.15 mm |
| Master (outer) case width | 79.5 mm |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Model | SANDISK Cruzer Glide 64GB (SDCZ60-064G-B35) |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 9.1E-05 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.016 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDCZ60-064G-B35 |
| EAN kood | 619659075583 |
| Toote tüüp | MDU |
| Kõrgus (mm) | 60.2 mm |
| Laius (mm) | 20.8 mm |
| Sügavus (mm) | 11.2 mm |