Tootja info
| Elko long description line | 8 GB | USB Type-A | USB version 2.0 | Read speed 15 MB/s | Write speed 4 MB/s | Form factor Capless | Colour Black | Width 23 mm | Depth 4 mm | Height 11.5 mm | Weight 5 g |
| Kokkuvõte | MediaRange MR920. Capacity: 8 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 2.0, Read speed: 15 MB/s, Write speed: 4 MB/s. Form factor: Capless. Weight: 5 g. Product colour: Black |
| Vendor Homepage | https://www.mediarange.de/en/products/external_storage/usb_sticks/index.pmode/modul%2Cdetail%2C330/index.pmode |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| 30-pin Apple connector | Ei |
| Bootable | Jah |
| Capacity | 8 GB |
| Device interface | USB Type-A |
| Mac compatibility | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| Read speed | 15 MB/s |
| USB version | 2.0 |
| Wi-Fi | Ei |
| Write speed | 4 MB/s |
| Form factor | Capless |
| Key ring | Jah |
| Product colour | Black |
| Keypad integrated | Ei |
| Password protection | Ei |
| PIN-secured access | Ei |
| Write protection switch | Ei |
| Rechargeable battery | Ei |
| Weight | 5 g |
| Package depth | 10 mm |
| Package height | 131 mm |
| Package type | Blister |
| Package weight | 13.6 g |
| Package width | 82 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 15 |
| Unit Calculated Volume | 0.00012 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.014 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | MEDIARANGE |
|---|---|
| MPN | MR920 |
| EAN kood | 4260283115464 |
| Toote tüüp | MDU |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Kõrgus (mm) | 11.5 mm |
| Laius (mm) | 23 mm |
| Sügavus (mm) | 4 mm |