Tootja info
| Elko long description line | 256 GB | USB Type-A | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Read speed 220 MB/s | Write speed 140 MB/s | Form factor Cap | Colour Black,Silver | Housing material Aluminium | Width 59 mm | Depth 17 mm | Height 7 mm | Weight 15 g |
| Kokkuvõte | MediaRange MR1903. Capacity: 256 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 220 MB/s, Write speed: 140 MB/s. Form factor: Cap. Weight: 15 g. Product colour: Black, Silver |
| Vendor Homepage | https://www.media-range.com/en/products/product_search/index.pmode/modul,detail,2957/index.pmode?pst=MR1903 |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Capacity | 256 GB |
| Device interface | USB Type-A |
| Read speed | 220 MB/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Write speed | 140 MB/s |
| Form factor | Cap |
| Housing material | Aluminium |
| Product colour | Black,Silver |
| Weight | 15 g |
| Package type | Blister |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001102 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | MEDIARANGE |
|---|---|
| MPN | MR1903 |
| EAN kood | 4260664872092 |
| Toote tüüp | MDU |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Kõrgus (mm) | 7 mm |
| Laius (mm) | 59 mm |
| Sügavus (mm) | 17 mm |