Tootja info
| Elko long description line | 32 GB | USB Type-A | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Read speed 100 MB/s | Form factor Slide | Colour Black | Housing material Plastic | Width 21.3 mm | Depth 10.8 mm | Height 56.8 mm | Weight 13.61 g | Operating temperature (T-T) 0 - 45 °C |
| Kokkuvõte | SanDisk Ultra. Capacity: 32 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 100 MB/s. Form factor: Slide. Password protection. Weight: 13.61 g. Product colour: Black |
| Vendor Homepage | https://www.sandisk.com/home/usb-flash/ultra-usb |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Capacity | 32 GB |
| Device interface | USB Type-A |
| Mac compatibility | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite/Mac OS X 10.11 El Capitan/Mac OS X 10.12 Sierra/Mac OS X 10.13 High Sierra/Mac OS X 10.6 Snow Leopard/Mac OS X 10.7 Lion/Mac OS X 10.8 Mountain Lion/Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Read speed | 100 MB/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 7/Windows 8/Windows Vista |
| Certification | CE, FCC, KCC |
| Form factor | Slide |
| Housing material | Plastic |
| Key ring | Jah |
| Product colour | Black |
| Password protection | Jah |
| Security algorithms | 128-bit AES |
| Weight | 13.61 g |
| Package depth | 11.94 mm |
| Package height | 152.4 mm |
| Package type | Blister |
| Package weight | 32.81 g |
| Package width | 101.6 mm |
| Bundled software | SanDisk SecureAccess |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Master (outer) case height | 165 mm |
| Master (outer) case length | 349 mm |
| Master (outer) case width | 111 mm |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Model | SDCZ48-032G-U46 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00015 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.019 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDCZ48-032G-U46 |
| Toote tüüp | MDU |
| Kõrgus (mm) | 56.8 mm |
| Laius (mm) | 21.3 mm |
| Sügavus (mm) | 10.8 mm |