Tootja info
| Elko long description line | 32 GB | USB Type-A | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Read speed 100 MB/s | Form factor Slide | Colour Blue | Width 56.8 mm | Depth 21.3 mm | Height 10.8 mm | Operating temperature (T-T) 0 - 45 °C |
| Kokkuvõte | SanDisk Ultra 32GB USB 3.0. Capacity: 32 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 100 MB/s. Form factor: Slide, Product colour: Blue |
| Vendor Homepage | https://www.sandisk.com/home/usb-flash/ultra-usb |
| Unit Box Height | 0.013 |
| Unit Box Length | 0.154 |
| Unit Box Width | 0.103 |
| Capacity | 32 GB |
| Device interface | USB Type-A |
| Read speed | 100 MB/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Form factor | Slide |
| Product colour | Blue |
| Password protection | Ei |
| PIN-secured access | Ei |
| Security algorithms | 128-bit AES |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Model | SanDisk Ultra 32GB (SDCZ48-032G-U46B) |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0002062 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDCZ48-032G-U46B |
| EAN kood | 619659157920 |
| Toote tüüp | MDU |
| Kõrgus (mm) | 10.8 mm |
| Laius (mm) | 56.8 mm |
| Sügavus (mm) | 21.3 mm |