Tootja info
| Elko long description line | 32 GB | USB Type-A / Micro-USB | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Form factor Slide | Colour Black,Silver,Transparent | Width 30.2 mm | Depth 25.47 mm | Height 11.76 mm | Weight 5.2 g | Operating temperature (T-T) 0 - 35 °C |
| Kokkuvõte | SanDisk Ultra Dual m3.0. Capacity: 32 GB, Device interface: USB Type-A / Micro-USB, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Form factor: Slide. Weight: 5.2 g. Product colour: Black, Silver, Transparent |
| Vendor Homepage | https://www.sandisk.com.au/home/mobile-device-storage/ultra-dual-drive-usb-m-3 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Capacity | 32 GB |
| Device interface | USB Type-A / Micro-USB |
| Mac compatibility | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite/Mac OS X 10.11 El Capitan/Mac OS X 10.12 Sierra/Mac OS X 10.6 Snow Leopard/Mac OS X 10.7 Lion/Mac OS X 10.8 Mountain Lion/Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Read speed USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 150 MB/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Education/Windows 10 Education x64/Windows 10 Enterprise/Windows 10 Enterprise x64/Windows 10 Home/Windows 10 Home x64/Windows 10 Pro/Windows 10 Pro x64/Windows 7 Enterprise/Windows 7 Enterprise x64/Windows 7 Home Basic/Windows 7 Home Basic x64 |
| Form factor | Slide |
| Key ring | Jah |
| Product colour | Black,Silver,Transparent |
| Weight | 5.2 g |
| Package depth | 11.68 mm |
| Package height | 152.4 mm |
| Package type | Blister |
| Package weight | 24.4 g |
| Package width | 101.6 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Master (outer) case gross weight | 700 g |
| Master (outer) case height | 180.98 mm |
| Master (outer) case length | 191.82 mm |
| Master (outer) case width | 118.87 mm |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00015 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.015 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDDD3-032G-G46 |
| EAN kood | 619659149598 |
| Toote tüüp | MDU |
| Kõrgus (mm) | 11.76 mm |
| Laius (mm) | 30.2 mm |
| Sügavus (mm) | 25.47 mm |