Tootja info
| Elko long description line | 1000 GB | Type MicroSDXC | UHS Speed Class Class 1 (U1) | Operating temperature (T-T) -25 - 85 °C |
| Kokkuvõte | Western Digital WD Purple SC QD101. Capacity: 1 TB, Flash card type: MicroSDXC, Internal memory type: UHS-I, UHS Speed Class: Class 1 (U1) |
| Vendor Homepage | https://shop.westerndigital.com/en-gb/products/memory-cards/wd-purple-microsd#WDD100T1P0C |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.0001 |
| Capacity | 1000 GB |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Internal memory type | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Units per Pallet | 0 |
| Unit Calculated Volume | 9.75E-07 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.008 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | WDD100T1P0C |
| EAN kood | 718037884493 |
| Toote tüüp | MFL |