Tootja info
| Vendor Homepage | www.kingston.com/en/memory-cards/canvas-go-plus-sd-card-sdg4?partnum=sdg4%2F256gb |
| Model | SDG4/256GB |
| Product Type | Flash Memory Card |
| Memory Card Type | SDXC |
| Flash memory capacity | 256GB |
| Speed Class | 10 |
| Dimensions | 24 x 32 x 2.1mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Unit Calculated Volume | 0.00011 cubm |
| Product Net Weight | 0.005 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | KINGSTON |
|---|---|
| MPN | SDG4/256GB |
| Toote tüüp | MFL |