Tootja info
| Kirjeldus | Flash-mälukaart | SDXC | 64GB | Kiirusklass 10 |
| Tootja kodulehekülg | www.adata.com/us/orderinfo/289?tab=description |
| Mudel | ASDX64GUI3V30S-R |
| Tootetüüp | Flash-mälukaart |
| Mälukaardi tüüp | SDXC |
| Flash-mälu mahutavus | 64GB |
| Kiirusklass | 10 |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Laevakasti kaal | 0.012 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.0001105 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.085 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.13 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.01 |
| Täielik kirjeldus rida | Flash-mälukaart |SDXC|64GB|kiirusklass 10 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ADATA |
|---|---|
| MPN | ASDX64GUI3V30S-R |
| EAN kood | 4713218463913 |
| Toote tüüp | MFL |
| Brutokaal (kg) | 0.012 kg |
| Netokaal (kg) | 0.002 kg |