Tootja info
| Elko long description line | 32 GB | Type SDHC | Read speed 30 MB/s | Write speed 10 MB/s | Flash memory class Class 10 | Colour Black/Blue | Width 32 mm | Depth 24 mm | Height 2.1 mm | Weight 2 g |
| Kokkuvõte | ADATA Premier SDHC UHS-I U1 Class10 32GB. Capacity: 32 GB, Flash card type: SDHC, Flash memory class: Class 10, Read speed: 30 MB/s, Write speed: 10 MB/s. Product colour: Black, Blue |
| Vendor Homepage | https://www.adatausa.com/index.php?action=product_feature&cid=7&piid=209&lan=us |
| Unit Box Height | 0.005 |
| Unit Box Length | 0.115 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Capacity | 32 GB |
| Flash card type | SDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Read speed | 30 MB/s |
| Write speed | 10 MB/s |
| Certification | FCC, CE, BSMI, VCCI |
| Product colour | Black/Blue |
| Write protection switch | Jah |
| Memory voltage | 2.7/3.3/3.6 V |
| Weight | 2 g |
| Bundled software | Norton Internet Security trial |
| Package type | Blister |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Units per Pallet | 0 |
| Unit Calculated Volume | 5.75E-05 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.01 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ADATA |
|---|---|
| MPN | ASDH32GUICL10-R |
| EAN kood | 4713435796702 |
| Toote tüüp | MFL |
| Kõrgus (mm) | 2.1 mm |
| Laius (mm) | 32 mm |
| Sügavus (mm) | 24 mm |