Tootja info
| Gross weight | 0.19 kg |
| Muud funktsioonid | WiFi Speeds: 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac, 2*2 @80MHz); 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n, 2*2 @40MHz) |
| Producer | Xiaomi |
| Wi-Fi sagedus | 802.11ac |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10/100 Mbit/s |
| WiFi andmeedastuskiirus (maksimaalne) | 867+300 Mbit/s |
| Mesh Support | Ei |
| Mobile Broadband | No mobile broadband |
| MU-MiMO | Ei |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Net weight master carton | 5.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 300 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer product name | AC1200 EU |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.575 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | XIAOMI |
|---|---|
| MPN | DVB4348GL |
| EAN kood | 6934177791987 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Mi WiFi Range Extender |
| Netokaal (kg) | 0.09 kg |