Tootja info
| Gross weight | 61.00 kg |
| Producer | Midea |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 800.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross width (mm) | 1500.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2300.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 1.08 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:1:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | MIDEA |
|---|---|
| MPN | MDRC564FZE01 |
| EAN kood | 6940461942782 |
| Netokaal (kg) | 58.00 kg |