Tootja info
| Gross weight | 0.18 kg |
| Producer | Midea |
| Producer product name | X10 Roller brush kit: 1x Roller brush-Short, 1x Roller brush-Long |
| Karbi sisu | 1x Roller brush-Short, 1x Roller brush-Long |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 57.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2171 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 125.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | MIDEA |
|---|---|
| MPN | 12175000A46680 |
| EAN kood | 6956079729035 |
| Netokaal (kg) | 0.05 kg |