Tootja info
| Gross weight | 0.12 kg |
| Muud funktsioonid | Supply for the following products: hAP mini, hAP lite, cAP lite |
| Producer | MikroTik |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 36.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer product name | 5VPOW |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | MIKROTIK |
|---|---|
| MPN | 5VPOW |
| EAN kood | 5903148914268 |
| Toote tüüp | Power Supply 5V 1A |
| Netokaal (kg) | 0.08 kg |