Tootja info
| Gross weight | 4.00 kg |
| Muud funktsioonid | WiFi; Antibacterial coating; Pre-filter; Active granular carbon filter; Real filter status indicator; Maintenance-free particle sensor |
| Producer | Mill |
| Sobib allergikutele | Jah |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 68.3 m³ |
| Õhu puhastamise määr | 565 m³/h |
| Producer product name | APSILENT |
| Sobib ruumidele kuni | 115 m² |
| Warranty | 60 month(s) |
| Filtri tüüp | True HEPA13 |
| Eritunnused | Mill Silent Pro Air Purifier cleans the indoor air in less than 10 minutes (room size <40m2), and effectively removes 99.97% of all harmful particles and gases. |
| Kontrolli tüüp | App control |
| Müratase | 46 dB |
| Juhtme pikkus | 1.9 m |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | MILL |
|---|---|
| MPN | APSILENT |
| EAN kood | 7090019824288 |
| Värv | White/Black |
| Toote tüüp | Silent Pro Air Purifier |
| Netokaal (kg) | 3.00 kg |
| Kõrgus (cm) | 60.6 cm |
| Laius (cm) | 34.1 cm |
| Sügavus (cm) | 33.2 cm |