Tootja info
| Gross weight | 0.34 kg |
| Muud funktsioonid | Recording Resolution: Full HD 1080P/30fps HDR |
| Producer | Mio |
| Producer product name | MiVue E40 Rear Camera, STARVIS 2 Full HD, HDR |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 660 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 86.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | MIO |
|---|---|
| MPN | 5413N9260003 |
| EAN kood | 4713264289284 |
| Netokaal (kg) | 0.25 kg |
| Wi-Fi | Ei |