Tootja info
| Elko long description line | Colour Black | Power consumption 500 Watts | Dimensions 89 x 314 x 220 cm | Product Net Weight 0.965 kg |
| Vendor Homepage | www.philips.com |
| Unit Box Height | 0.24 |
| Unit Box Length | 0.285 |
| Unit Box Width | 0.21 |
| Model | HR3781/10 |
| Power consumption | 500 Watts |
| Turbo mode | Jah |
| Dimensions | 89 x 314 x 220 cm |
| Cord length | 1 m |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01436 cubm |
| Product Net Weight | 0.965 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.96 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | HR3781/10 |
| EAN kood | 8720389024634 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | MIX |