Tootja info
| Kirjeldus | Muud | Kaal 0,4 kg |
| Müüja kodulehekülg | www.gembird.com/item.aspx?id=12173 |
| Telefoni lisaseadme tüüp | Muu |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Tarnekarbi kaal | 0.46 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.002334 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.156 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.187 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.08 |
| Tootja info | Muu|Kaal 0.4 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | GEMBIRD |
|---|---|
| MPN | LED-RING4-PH-01 |
| EAN kood | 8716309121736 |
| Toote tüüp | MPA |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.46 kg |
| Netokaal (kg) | 0.4 kg |