Tootja info
| Elko long description line | Phone accessory type Car holder | Colour Black | Fits Models 4.7-7.2" | Weight 0.07 kg |
| Vendor Homepage | www.vention.ae/products/vention-auto-clamping-car-phone-mount-with-duckbill-clip-black-square-fashion-type?srsltid=AfmBOooLhJseprFZTryE51xTl8dQMx0RXM6tJ4vbEgQpXZKyrsKXgAn7 |
| Unit Box Height | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.06 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Model | KCTB0 |
| Phone accessory type | Car holder |
| Fits Models | 4.7-7.2" |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000726 cubm |
| Product Net Weight | 0.07 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.08 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | VENTION |
|---|---|
| MPN | KCTB0 |
| EAN kood | 6922794765344 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | MHC |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |